PL | EN | RU

Lokalizacja

ul. Liściasta 17
91-357 Łódź
tel 042 617 41 23
fax 042 650 71 61

info@fpt-prima.com.pl

Wizja

Nadrzędnym celem F.P.T. „PRIMA” S.A. jest dalekosiężne zapewnienie rozwoju, zarówno firmy, jak i jej współpracowników oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom wymagających Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że jest to możliwe wyłącznie poprzez pełne zaspokojenie obecnych i przyszłych potrzeb Klientów.

 

Dla osiągnięcia zamierzonego celu zobowiązujemy się:

- przestrzegać zasady, zgodnie z którą w procesie wytwarzania i odbiorze wyrobów stawiamy na bezwzględny perfekcjonizm ("zero wad"),

- wytwarzać produkty z najnowszych technologii,

- stosować zasady ciągłego doskonalenia we wszystkich obszarach spółki,

- wykorzystwać nowoczesne techniki, zarówno wytwarzania, jak i zarządzania.

 

Aby sprostać wyznaczonym celom oraz ambicjom zatrudniamy doświadczonych i profesjonalnych pracowników, zaangażowanych w sprawy jakości. Przyjmując odpowiedzialność każdego z nich za jakość wykonywanych przez siebie prac, doceniamy ich fachowość i wysiłek. Nasza załoga sukcesywnie przyczynia się do rozwoju firmy, poprzez ciągłe kształcenie się, podnoszenie kwalifikacji i otwarcie na rozwój. Czołowym punktem w efektywnej motywacji, osiąganej na drodze kompetentnego zarządzania, jest uświadamianie pracownikom, iż istnieje wyraźna współzależność między sukcesem jednostkowym i sukcesem firmy. 


Jako producenci podejmujemy wyłącznie takie działania, których możliwości optymalnego wykonania jesteśmy pewni. W tworzeniu naszych wyrobów realizujemy zasady niezawodności, powtarzalności i dużej atrakcyjności produktu. W fazie realizacji przyjmujemy zasady planowania celów, szanowania podjętych zobowiązań oraz wymagań i oczekiwań Klientów.


Synonimem naszej marki jest JAKOŚĆ i DOŚWIADCZENIE (Quality & Experience).